0

بازی فکری رانی پارک 10 آتش نشان ها

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 دی 1396 در ساعت 10 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

رانی پارک ۱۰ از محصولات فکری برای کودک شما می باشد. رانی پارک ۱۰ از چند معما برای کودکان اتش نشان شما طراحی شده که کودک شما در آن نقش آتش نشان را دارد و باید یک نفر را که در خطر آتش سوزی قرار گرفته را نجات دهد. این معماها طبقه بندی شده و از آسان به سخت است. این محصول به کودک شما در تقویت دقت و تمرکز، حل مسئله، سرعت عمل کمک می کند. رانی پارک ۱۰ به دلیل نوع و طراحی خاص برای کودکان ۶ سال تا ۱۰ سال می­تواند مفید باشد. رانی پارک ۱۰ را می­توان تک نفره انجام داد.

 روش بازی:

یکی از 48 کارت ماموریت را در شکاف ساختمان وارد نمایید. آتش نشان شما از درب جلو که کپسولهای آتش نشانی در مقابل آن گذاشته شده است وارد ساختمان در حال سوختن می شود. حالا مسیر نجات را تعیین کنید تنها یک راه صحیح وجود دارد. از نردبان ها بالا بروید و در راهروهای هر دو طرف ساختمان حرکت کنید. با شعله های آتش روبرو شدید؟ از کپسولهای آتش نشانی استفاده کنید تا به راحتی عبور کنید. اما با دقت فکر کنید. فقط یک بار می توانید ار کپسول آتش نشانی استفاده کنید. به شما تبریک میگویم این معما را حل کردید و همه سلامت هستند. شما یک قهرمان هستید.

یک بازی منطقی و پر پیچ و خم. زنگ هشدار به صدا درآمده است. ساختمانی در حال سوختن است و یک نفر در ساختمان گیر افتاده است. شما آتش نشان هستید و هدف شما این است که راه فرار را پیدا کنید. وقتی که در دو طرف ساختمان حرکت می کنید و با وجود موانع بسیار در اطراف خود از طبقه های ساختمان بالا و پایین می روید مهارت های منطقی خود را محک می زنید کپسولهای آتش نشانی به شما کمک خواهند کرد شعله های آتش را خاموش کنید اما خیلی مراقب باشید. تنها یک بار می توانید ار آنها استفاده کنید. هریک از 48 کارت ماموریت تنها یک راه حل دارد. عملیات نجات و اطفای حریق یک بازی سه بعدی  است و هم برای بزرگسالان  و هم کودکان هیجان انگیز است.

اهداف

  • قدرت حل مسئله
  • تقویت دقت و تمرکز
  • درک طبقه­ بندی و ترکیب
  • تقویت هوش
  • تقویت حافظه
  • تقویت سرعت واکنش

 

فواید آموزشی

 

استفاده درمانی (کلینیکی)

 

فعالیت ها

در این محصول کودک باید با کپسول های رنگی که هر کدام برای یک آتش همرنگ خود می باشد، آتش های هر طبقه را خاموش کند و فردی که در ساختمان در خطر آتش سوزی قرار گرفته را مثل بازی ماز نجات دهد. تمام معماها که ارائه شده از آسان به سخت چیده شده که کودک شما از این طریق می تواند هوش خود را محک بزند.

 

مزایا

- ارسال در تهران 2500 تومان می باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()