0

دست چین ۴ نفره

10 / 10
از 1 کاربر

China lost 4 persons

محصولات >> بازی های سیباک >> بازی های ساختنی >>
کد کالا : 143
قیمت : 20,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 20,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

این بازی از یک سری کارت تشکیل شده ، که درهر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه برکارت ها ۵ عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم در این محصول وجود دارد.کودکان با انجام این بازی سرعت واکنش دیداری خود را افزایش داده و  چون علاوه بر دیدن می بایستی که لیوانها را بچینند باید دست ورزی قوی هم داشته باشند .بازیکن در لحظاتی که این بازی را انجام میدهد باید کاملا متمرکز باشد و به همین دلیل این بازی به تمرکز بالایی نیاز دارد. تقویت حافظه آنی ، تقویت حافظه دیداری ، افزایش سرعت عمل ، افزایش سرعت واکنش و عکس العمل ، و بالا رفتن قدرت تمرکز از مهمترین مواردی است که از بازی با این محصول به آن خواهیم رسید.بازی دست چین سرعت عمل و توانی های شما را مورد ارزیابی قرار خواهد داد. بازیکنان باید هرچه زودتر لیوان های خودشان را مانند تصاویر روی کارت ها بچینند. هر بازیکنی که زودتر بتواند 5 لیوان خود را به طور صحیح قرار دهد زنگ را به صدا در می آورد و برنده آن دور از بازی خواهد بود. در پایان بازی برنده کسی خواهد بود که کارت های بیشتری جمع کرده باشد. کودکان و نوجوانان با انجام این بازی اعتماد به نفس خود را افزایش داده و علاوه بر تقویت تمرکز. بر روی هیجانات خود نیز کنترل بیشتری خواهند داشت. بروشور قانون بازی که در داخل بازی موجود می باشد سایر اطلاعات مربوط به بازی را برای شما شرح داده است. اگر می خواهید در کنار سایر اعضای خانواده اوقات مفرح و آموزشی داشته باشید حتما بازی دست چین را تهیه فرمایید.

 

اهداف

 

فواید آموزشی

  • این محصول حل مسئله را به کودکان آموزش می دهد.
  • بازی با دست چین ۴ نفره مهارت های اجتماعی را به کودکان می آموزد.

فعالیت ها

  • در این بازی کودکان با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک ۵ لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچینند و این عمل نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریعی دارد. هرچه سرعت عمل کودکان دراین کار بیشتر باشد موفق تر خواهند بود. هر بازیکنی که بتواند زودتر لیوان های خود را به طور صحیح بچیند زنگ را به صدا در می آورد. در پایان برنده بازی کسی است که کارتهای بیشتری را از آن خود کرده باشد .

 

باورهای غلط

  • بازی با دست چین ۴ نفره تاثیری در افزایش سرعت عمل کودکان ندارد.

 

 

 برچسب ها:خرید اینترنتی اسباب بازی.خرید آنلاین اسباب بازی.فروشگاه اینترنتی اسباب بازی.خرید اینترنتی بازی فکری.بازی.سرگرمی.یادگیری.آموزشی.فکری.ذهنی.سلامت.رشد.تخیل.خلاقیت.دقت.توجهتمرکز.حل مسئله.مهارت های حرکتی.مهارت های ظریف.مهارت های اجتماعی.مهارت های ارتباطی

مزایا

- ارسال در تهران 2500 تومان می باشد.

معایب

ویژگی های محصول

مشخصات فنی
گروه محصولات :
بازی های ساختنی
موضوع :
چیدن لیوان ها
مناسب برای :
گروه سنی ۶ سال به بالا
تعداد بازیکن :
۲ تا ۴ نفره
تولید شده در :
ایران
مشخصات فیزکی
جنس :
پلاستیک-مقوا
ابعاد :
۲۳×۲۳×۶

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()