0

فیتس

10 / 10
از 1 کاربر

Fits

محصولات >> بازی های سیباک >> بازی های فکری >>
کد کالا : 104174
قیمت : 34,500 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 34,500   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

بازی فیتس متشکل از دو دست کارت ۴ تایی و دو دست ست ۱۶ تایی مهره بوده و کودکان هنگام بازی با فیتس٬ یک صفحه ی پوشیده شده از نقطه و یک ست ۱۶ تایی مهره را در اختیار دارند و موظف اند در هر دور بازی بیشترین تعداد نقطه ها را در هر صفحه با بیشترین مهره ها پوشانده و بیشترین امتیاز را به دست آورند.نتایج اصلی این بازی بهبود مهارت تطبیق در حل مسائل٬ تقویت توانایی طرح ریزی مساله و توانمند نمودن قابلیت استدلال در کودکان است.

فیتس یک بازی جذاب است که نخستین بار توسط  knizia معرفی شد. این بازی نسخه صفحه ای بازی معروف تتریس است که با استفاده از قطعات بازی بلاک آس انجام می شود و بازیکنان در حین انجام یک رقابت گروهی لذت انجام بازی تک نفره را نیز تجربه می کننند.

آموزش بازی:

1- هر بازیکن یک صفحه پوشیده شده از نقطه و یک ست 16 تایی مهره در اختیار دارد که در هر دور از بازی می بایست توسط آن ها بیشترین تعداد نقطه در هر صفحه را پوشانده وبیشترین امتیاز آن دور بازی را از آن خود کند.

2- هر بازیکن با یک مهره متفاوت بازی را آغاز می کند. در هر نوبت یک مهره بطور تصادفی انتخاب و روی صفحه جای می گیرد. حرکت قطعات از بالای صفحه به پایین و نه به چپ یا راست می باشد.

3- پس از جا گذاری همه قطعات امتیاز بازیکنان و کارت بعدی جایگزین می شود. امتیاز هر دور از بازی جداگانه ثبت می شود . بازیکنی که بیشترین امتیاز هر 4 مرحله را کسب کرده باشد برنده بازی خواهد بود.

اهداف

 

فواید آموزشی

  • بازی با فیتس مهارت حل مسئله را به کودکان آموزش می دهد.

 

فعالیت ها

  • در شروع بازی هر بازیکن یک مهره ی متفاوت را انتخاب کرده و درهر نوبت یک مهره به صورت تصادفی روی صفحه قرار گرفته می شود. حرکات قطعات از بالا به پایین بوده و پس از جاگذاری همه قطعات امتیاز بازیکنان ثبت و کارت بعدی جایگزین می شود. امتیاز هر دور از بازی جداگانه ثبت می شود. برنده ی بازی کسی است که بیشترین امتیاز چهار مرحله را به دست آورد.

باورهای غلط

  • بازی با فیتس در آموزش مهارت حل مسئله به کودکان تاثیری ندارد.

 

 برچسب ها:خرید اینترنتی اسباب بازی.خرید آنلاین اسباب بازی.فروشگاه اینترنتی اسباب بازی.خرید اینترنتی بازی فکری.بازی.سرگرمی.ذهنی.فکری.یادگیری.آموزشی.تخیل .خلاقیت.حل مسئله.سلامت.رشد.مهارت های حرکتی.مهارت های ظریف.توجه.دقت.تمرکز

مزایا

- ارسال در تهران 2500 تومان می باشد.

معایب

ویژگی های محصول

مشخصات فنی
ناشر :
پرشان پارس مدیا
نوع چاپ :
مقوایی
گروه محصولات :
بازی های فکری
موضوع :
تکمیل کارت ها با مهره
مناسب برای :
گروه سن ۶ تا ۱۰ سال
تعداد بازیکن :
۲ نفره
تولید شده در :
ایران
مشخصات فیزکی
جنس :
پلاستیک-کارتی
ابعاد :
۲۳.۵×۳۲×۶
محتویات :
دو دست کارت ۴ تایی و دو دست ست ۱۶ تایی مهره

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()